Jakie samochody można wygrać w kasynie?

Co można wygrać w kasynie? Odpowiedź nie jest taka oczywista i nie zawsze brzmi „pieniądze”. Co prawda w zdecydowanej większości gier i konkursów jakie są organizowane w kasynach całego świata gra toczy się o żywą gotówkę, wygrać można na przykład polską walutę w kasynie na złotówki, to jednak zdarzają się przypadki rozgrywek z cennymi i wartościowymi nagrodami rzeczowymi różnego rodzaju. Może to być dom, wycieczka czy np. jacht. Nie brakuje też okazji na to, żeby w finale gry wzbogacić się o cenny sprzęt rtv, agd albo np. markowy luksusowy samochód. W tym ostatnim przypadku na liście jest kilka najpopularniejszych modeli w roli nagród w kasynowych rozgrywkach. Zobaczmy przykłady kilku spośród nich zajmujących niezmiennie wysokie miejsce w tym rankingu.

Samochód może okazać się niezwykłą niespodzianką w finale rozgrywki. Co prawda nie brakuje innych okazji na zdobycie samochodu w różnego rodzaju konkursach niemniej szansa jest tam niewielka, a ilość graczy relatywnie duża, co znacząco zmniejsza nasze szanse. W przypadku gdy gramy przy stole w kilkuosobowym gronie wówczas szanse na samochód znajdujący się w puli wygranych jest stanowczo większa niż w przypadku gry losowej. W przypadku zwycięstwa całkowity koszt, który będziemy musieli ponieść wiąże się z uiszczeniem opłaty za ubezpieczenie. Jest to jedyny warunek odebrania samochodu w kasynie. Alternatywna opcja to odbiór nagrody w gotówce, jednak z pewnością każdy marzyłby o tym, by wyjechać od razu na ulicę wypasiona furą.

Samochody w roli nagrody w kasynie

W różnych kasynach i różnych grach można wygrać inne modele aut. Spośród wszystkich światowych marek jest kilka szczególnie popularnych jeśli chodzi o wybór nagrody w kasynie. Wśród często spotykanych są np. Ford Mustang, BMW X-3, Porsche Cayenne, Porsche Macan, Lexus ES350, Fiat 124 Spider bądź Fiat 500c. Aktualnie wśród tych, które zdecydowanie dominują w tej kwestii są takie auta jak Tesla Model S, Jaguar XJ, Range Rover, Audi A8, Lexus LS a także BMW X7 i Mercedes Benz S.

Tesla Model S

Samochód będący dziełem firmy Tesla, który jest dziś najlepszym pojazdem elektrycznym o najlepszych osiągach. Wyposażony w akumulator 100 kWh pozwala na przejechanie wielu kilometrów drogi bez konieczności ładowania. W 100%-tach elektryczny napęd powoduje, że model ten jest całkowicie bezpieczny dla środowiska. W porównaniu z niektórymi innymi autami, jakie można wygrać w kasynie może i nie imponuje on zbytnio wyglądem zewnętrznym, jednak nadrabia to wyposażeniem i złożonością swojego wnętrza. Ten samochód Tesli już niejednokrotnie można było wygrać w niejednym kasynie.

Range Rover

To kolejny przykład auta, które regularnie można zobaczyć w roli nagrody w kasynach. Najczęściej model wchodzi do puli nagród w rozgrywkach na automatach oraz różnego rodzaju turniejach gier, jakie kasyna całego świata regularnie organizują. Szczególnie często pojazd ten można wygrać w kasynach Las Vegas. Jeśli zaś chodzi o samo auto jako rozpoznawalna marka istnieje na rynku od roku 1969 i przez ten czas stała się synonimem luksusu. Obecnie najczęściej spotykana wersja to model już czwartej generacji, który pojawił się w sprzedaży blisko 10 lat temu, w roku 2012. Wówczas był to jeden z najnowocześniejszych pojazdów w swojej klasie. Jako mocno przestronny samochód nadaje się doskonale dla całej rodziny na weekendowa wycieczkę lub dłuższe wakacje, choć co do zasady jest to auto sportowe. W środku jest miejsca wystarczająco dużo, żeby zmieściło się aż 6 osób. Range Rover łączy w sobie luksus z wytrzymałością, świetnie nadaje się więc na eskapadę w trudnym i wymagającym terenie.

Jaguar XJ

Kolejny model z linii o wysokim standardzie luksusu obecnej na rynku już ponad 30 lat, nic więc dziwnego, że regularnie można go spotkać w puli nagród. Podobnie jak poprzednicy najnowsza odsłona cechuje się atrakcyjną prezencją od strony wizualnej. Bije pod tym względem na głowę choćby wspomnianą wcześniej Teslę S. Wygląd i konstrukcja powodują, że pojazd idealnie nadaje się do zastosowań sport. Dodając do tego intuicyjne prowadzenie połączone ze smukłą opływową sylwetką osiągnięcie nim dużych prędkości nie stanowi najmniejszego problemu. W samochodzie tym mamy silnik Diesla SV6 o mocy 296 KM o dużej trwałości.

Audi A8

I oto kolejny przykład łączący tym razem prostotę oraz wygodę. Choć patrząc z zewnątrz sprawia wrażenie niepozornej maszyny to jednak w środku jest to cudo techniki. Napędza go mocny silnik w jednej z dwóch wersji, benzynowy 335 KM lub Diesel 282 KM. Choć są to dwie różne opcje to jednak maja zbliżone osiągi i możliwości. Audi A8 wśród luksusowych aut należy do tych z niższej półki cenowej, jednak nie oznacza to, że jest to pojazd o małej wytrzymałości. Nadal pozostaje to solidny wóz, który każdemu ma wiele do zaoferowania. Najczęściej do wygrania jest podczas rozgrywek przy pokerowym stole.

Lexus LS

Model o może i trochę mniejszej popularności u uznaniu niż Mercedes czy Audi, jednak niezmiennie cieszący się sporym zainteresowanie wśród pasjonatów motoryzacji. Jeśli będziemy mieć szczęście podczas rozgrywki to auto to zdobędziemy nawet nawet na niewielką relatywnie sumę. Lexus zdecydowanie łączy w sobie świetną sylwetkę miłą dla oka ze stylowym pełnym luksusu wnętrzem. Całości dopełnia mocny i wydajny silnik, który cicho pracuje więc pozwala cieszyć się komfortem podczas podróży. Atutem jest tu też na pewno wytrzymałość całej konstrukcji tego wyjątkowego pojazdu. Dzięki niej auto nie zawiedzie i świetnie spisze się nawet na trudnej trasie.

BMW X7

I oto chyba najbardziej wytrzymały na naszej liście samochód, jaki można przy odrobinie szczęścia zgarnąć w kasynie. BMW X7 to pojazd idealny do jazdy nawet w trudnym i wymagającym terenie, a z racji tego, że jest przestronny i mieści do 7 osób jest wyborem idealnym dla większej rodziny. Wyruszymy nim więc na niezapomnianą weekendowa wycieczkę lub wakacje. Jeśli wygramy go w kasynie to będzie to jedna z dwóch wersji różniących się rodzajem i mocą silnika. Wersja M50i dysponuje silnikiem o mocy 523 KM natomiast druga, M50d ma nieco słabszy, ale również wydajny i cichy 398 KM. Ten model BMW spisuje się doskonale nawet w trudniejszym terenie. Auto to regularnie pojawia się w puli nagród w organizowanych przez kasyna turniejach pokerowych.

Mercedes-Benz klasy S

Ostatnim w naszym małym przeglądzie jest model o wysokim standardzie i luksusie Mercedes – Benz S. Pojazd łączący w sobie co najmniej kilka istotnych zalet takich jak szybkość, trwałość czy wysoka wydajność. Dodajmy też, że jest tak zaprojektowany, aby prowadziło się go w sposób możliwie jak najbardziej intuicyjny i z dużą lekkością. Auto także dostępne jest w dwóch alternatywnych wersjach różniących się rodzajem silnika wysokoprężnego. Tą zdecydowanie częściej spotykaną opcją jest hybrydowy silnik S650e. Mercedes – Benz S jest samochodem, który co do zasady najczęściej można wygrać w renomowanych i światowej sławy kasynach uczestnicząc w organizowanych przez nie grach lub turniejach.